UNIQ Calio Magclick Charging iPhone 15 smoke frost

  • Obserwuj produkt:
  • Producent: UNIQ
  • Dostępność: Dostępny

  • Historia ceny
  • Czas realizacji: 24 godziny
  • Cena netto: 104,88 zł 129,00 zł
  • szt.

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Etui UNIQ Calio Magclick Charging iPhone 15 przezroczyste

UNIQ Calio Magclick Charging to niemal idealne etui ochronne- podkreśla naturalne piękno telefonu i chroni urządzenie przed skustkami różnych wydarzeń dnia codziennego.

Do produkcji tej kolekcji wykorzystano wyłącznie materiały klasy premium. Korpus każdego pokrowca wykonano z niezwykle wytrzymałego poliwęglanu, zapewnia on ochronę od krawędzi do krawędzi. Etui wzbogacone jest o technologię poduszek powietrznych w narożnikach dla jeszcze lepszej ochrony przy ewentualnym upadku. Wysoka jakość wykonania, wszelkie niezbędne wycięcia na porty i precyzyjnie dopasowanie sprawiają, iż case perfekcyjnie przylega do urządzenia i zapewnia mu ochronę nawet kiedy upadnie z wysokości blisko 2,5 metra! Podaruj Twojemu iPhone'owi ochronę, na jaką naprawdę zasługuje.

Pokrowce wykonano z myślą o trwałej przejrzystości dzięki odpornej na zarysowania powłoce 2H i zapobiegającej żółknięciu powłoce UV. Ciesz się nienagannym wyglądem etui przez długi czas!

Hybrydowy case na jest niezwykle smukły, chroni telefon przed zarysowaniami i zniszczeniami wskutek nieoczekiwanych upadków. Uniesione krawędzie chronią wyświetlacz i obiektyw aparatu przed zarysowaniami podczas kontaktu z płaską powierzchnią. Każdy pokrowiec z kolekcji Calio zapewnia najwyższą jakość wykonania i precyzyjne, wręcz doskonałe dopasowanie do urządzenia zapewnia mu doskonałą ochronę. Dzięki tym dwóm cechom etui Calio zapewnia ochronę dla urządzenia w przypadku upadku z wysokości do 2.5 metra! Twój iPhone zasługuje na najlepszą możliwą ochronę, jaka istnieje. Wybierz Uniq Calio i podaruj mu najwyższy poziom ochrony.

Każdy pokrowiec z kolekcji Calio posiada wycięcia na porty i zintegrowane z pokrowcem osłony na przyciski wykonane z stopu aluminium. Delikatnie uniesione krawędzie chronią wyświetlacz i obiektyw aparatu przed zarysowaniami podczas kontaktu z płaską powierzchnią, zaś soczewka jest dodatkowo ochraniana ramką z stopu aluminium.

Uzupełnieniem tej wyjątkowej kolekcji etui ochronnych jest magnetyczny pierścień kompatybilny z bezprzewodową ładowarką MagSafe, który zapewnia szybkie i łatwe ładowanie.

Produkt nowy, oryginalnie zapakowany z gwaracją producenta.

Kod EAN: 8886463685419