Premium Mobile

Punkt dealerski Premium Mobile w Gdyni

Jesteśmy oficjalnym punktem dealerskim operatora Premium Mobile w Gdyni. U nas w sklepie możesz założyć nowy numer telefonu lub przenieść swój stary numer do sieci Premium Mobile. Dlaczego warto wybrać właśnie tego operatora? Jest conajmniej klika powodów.

Czas trwania umowy zależy tylko od Ciebie, koniec z długoterminowymi zobowiązaniami w Premium Mobile okres wypowiedzenia umowy to jedynie 1 miesiąc.

Wybierając abonament Freedom Premium Mobile możesz być pewny, że w całej Polsce będziesz cieszyć się bardzo dobrym zasięgiem i szybkim internetem, nawet w najbardziej ustronnych miejscach. Jest to możliwe dzięki współpracy z siecią Plus.

Wszystkie abonamenty Freedom mają nielimitowane rozmowy i SMSy, dzięki czemu możesz pisać i dzwonić ile chcesz bez kalkulowania i żadnych ograniczeń.

Zmieniły się Twoje potrzeby? Elastyczność to mocna strona Premium Mobile, dlatego w każdej chwili możesz zmienić swój plan taryfowy bez żadnych dodatkowych kosztów.

Abonamenty Freedom słyną z dużych pakietów internetu mobilnego nawet 100GB, a w wybranych ofertach dostępny jest zasięg sieci 5G.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej i wybrać abonament Premium Mobile skrojony pod Twoje potrzeby zadzwoń do nas lub odwiedź nasz sklep w Gdyni, a my z przyjemnością przedstawimy więcej szczegółów dotyczących oferty.