3mk All-Safe™

Oficjalny partner 3mk w Gdyni

Naszym celem jest wychodzić na przeciw Twoim oczekiwaniom i szukać najlepszych rozwiązań na rynku smartfonów. Dlatego zostaliśmy oficjalnym punktem 3mk w Gdyni i wzbogaciliśmy naszą ofertę o system All-Safe™. Dzięki niemu bez problemu w zaledwie kilku chwil przygotujemy folię hybrydową, specjalnie dla Twojego urządzenia elektronicznego. Następnie nałożymy ochronę ekranu od 3mk na jego wyświetlacz. Do wyboru jest kilka rodzajów folii hybrydowej 3mk, które różnią się właściwościami.

SilverProtection+ wzmacnia ekran smartfona o 400%, a powłoka antyuderzeniowa, zapewnia bezpieczeństwo wyświetlacza. Wyróżnia ją powłoka antymikrobowa, która cały czas eliminuje wirusy, grzyby i bakterie. Folia w dotyku idealnie imituje szkło i jest łatwe w czyszczeniu.

Hammer™ to pancerna folia, która wzmacnia ekran aż o 450% chroniąc telefon przed konsekwencjami uderzeń oraz upadków. Została wzbogacona w technologię Self-Heal™, która umożliwia regeneracje drobnych zarysowań i uszkodzeń folii.

3mk Privacy to produkt dla ceniących prywatność, nie pozwala on na podejrzenie tego co jest na Twoim ekranie i wzmacnia wyświetlacz smartfona o 250%. Ta folia hybrydowa daje wysoki komfort używania telefonu w pełnym słońcu i eliminuje odciski paców dzięki matowej powierzchni.

Anti-Shock™ to kolejna propozycja ochrony ekranu telefonu od 3mk. Folia ta chroni przed konsekwencjami uderzeń i upadków oraz wzmacnia ekran o ponad 300%. Tak jak pozostałe produkty w dotyku przypomina szkło i daje idealną transparentność.

W naszym sklepie stacjonarnym w Gdyni znajdziesz wszystkie wymienione rozwiązania. Każda folia hybrydowa jest wycinana specjalnie dla klienta, jej montaż odbywa się od razu i jest gratis!