Redmi Smart Band 2 Ivory / beżowy

Nowy, jeszcze bardziej inteligentny Redmi Smart Band 2 w wysmuklonej formie. Ponad 30 trybów fitness, takich jak bieg na świeżym powietrzu, joga i wędrówki. Najlepszy kompan każdego treningu.

  • Cena netto: 80,49 zł 149,00 zł 99,00 zł
  • szt.

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Redmi Smart Band 2. Duże moliwości fitnessowe

Ponad 30 trybów fitness – w tym dla biegania, jogi i pieszych wędrówek – które pomogą Ci osiągnąć swoje cele fitness. Czas trwania ćwiczeń, spalone kalorie i tętno są wyraźnie widoczne.

Wyraźny wyświetlacz TFT 1,47″

Duży wyświetlacz 1,47″ zapewnia o 10,5% większy obszar wyświetlania (niż w przypadku opaski Xiaomi Smart Band 7), ułatwiając czytanie wyświetlanych informacji. Niezależnie od tego, czy sprawdzasz tętno podczas biegu czy wiadomości po drodze do pracy, wystarczy unieść nadgarstek, by szybko to zobaczyć.

Lekki, smukły, spersonalizowany

Nowa, ulepszona opaska Redmi Smart Band 2 jest niezwykle smukła i lekka, która ma jedynie 9,99mm. Nie tylko miło się na nią patrzy, ale też wygodnie się ją nosi. Wybór z ponad 100 tarcz pozwoli spersonalizować Twoją opaskę i dostsować jej wygląd do Twojego aktualnego nastroju.

Wodoodporność do 50 metrów

Stopień wodoszczelności 5 ATM oznacza, że nie musisz zdejmować opaski Redmi Smart Band 2 w mokrym środowisku. Zabierz ją ze sobą na basen czy otwarty akwen wodny i ciesz się sportami wodnymi i pływackimi tak jak lubisz najbardziej.

Twoje zdrowie pod kontrolą

Wbudowany precyzyjny czujnik PPG umożliwia monitorowanie tętna 24 godziny na dobę. Wysyła nawet alert w przypadku wykrycia nieprawidłowego tętna. Dodatkowo opaska mierzy poziom natlenienia krwi (SpO₂) czyli wskazuje ilość tlenu we krwi, co jest bardzo istotnym parametrem zdrowotnym.

Sen bez tajemnic

Monitoruje długie okresy snu oraz drzemki. Zapewnia szczegółowe raporty o wzorcach snów, aby pomóc Ci zrozumieć, w jaki sposób śpisz.

Produkt nowy, oryginalnie zapakowany z gwarancją producenta.
Produkt pochodzi od autoryzowanego dystrybutora Xiaomi.