Apple iPhone 15 Pro Max 512GB Natural Titanium

iPhone 15 Pro Max - tytanowy, najlżejszy, profesjonalny.

  • Obserwuj produkt:
  • Producent: Apple
  • Dostępność: Dostępny

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 8 299,00 zł brutto
  • Czas realizacji: 24 godziny
  • Cena netto: 5 243,90 zł 6 450,00 zł
  • szt.

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Apple iPhone 15 Pro Max - Tytanowa wytrzymała ramka, niższa waga, po prostu Pro.

Nowa tytanowa konstrukcja. Przełomowy czip A17 Pro, wykonany w 3 nm. Zupełnie nowy aparat z największym zoomem optycznym w historii iPhone'a. A do tego nowy przycisk czynności, Goodbye Mute Switch.

Tytanowa konstrukcja - Jeszcze lżej niż wcześniej

iPhone 15 Pro Max z najwyższej jakości tytanem klasy 6 . Efekt? jeszcze niższa waga niż wcześniej, oraz najlepszy współczynnik wytrzymałości do wagi. iPhone 15 Pro Max jest dzięki temu najlżejszym iPhonem Pro Max w historii.

Niegasnący wyświetlacz - Jeszcze mniejsze ramki

Teraz możesz spojrzeć co się dzieje w każdej chwili. Nie trzeba go dotykać, żeby zobaczyć powiadomienia. Kiedy odkładasz iPhone’a ekranem do dołu albo chowasz do kieszeni, wyświetlacz całkowicie gaśnie, oszczędzając baterię. Obramowania iPhone'a 15 Pro Max nigdy nie były tak małe.

Poznaj nowe oblicze iPhone - Dynamic Island

Fenomenalne połączenie sprzętu i oprogramowania z technologią ProMotion. Teraz muzyka, FaceTime i inne ważne wyświetlają się w dynamicznej wyspie, nie ingerując w to, nad czym aktualnie pracujesz.

Bezpieczeństwo - Wykrywanie wypadków wzywa pomoc, gdy Ty nie możesz.

Gdy jedziesz samochodem, iPhone 15 Pro Max rozpoznaje poważne zderzenia, dzwoni pod numer 112 i powiadamia Twoje kontakty alarmowe.

Wbudowana ochrona prywatności.

iPhone jest projektowany z myślą o bezpieczeństwie Twoich prywatnych informacji. Dane z Face ID nigdy nie opuszczają iPhone’a i nie są nigdzie przesyłane. iOS zachowuje twoją prywatność. Kiedy płacisz za pomocą Apple Pay, numer Twojej karty nie jest udostępniany sprzedawcom. A to tylko kilka przykładów.

Twoje zdjęcie. Twoja czcionka. Twoje widżety. Twój iPhone.

W iOS 17 możesz bawić się ustawieniami ekranu blokady na zupełnie nowym poziomie. Ustaw efektowne tło z wybranym zdjęciem, dostosuj zupełnie nowy plakat kontaktów. Śledź swoje postępy w pierścieniach aktywności i przenoś się do ulubionych apek za pomocą widżetów.

Produkt nowy, oryginalnie zapakowany z gwarancją producenta.
Produkt pochodzi od autoryzowanego dystrybutora Apple.