USAMS Ład. siec. 3xUSB-C+1xUSB GaN 100W T50 PD Fast Charging czarna CC163TC01 (US-CC163)

  • Producent: USAMS
  • Dostępność: Mała ilość Mała ilość

  • Historia ceny
  • Czas realizacji: 24 godziny
  • Cena netto: 202,44 zł 249,00 zł
  • szt.

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Ładowarka sieciowa Apple USB-C 20W

Daj swojemu produktowi moc, na jaką zasługuje, dzięki nowej superszybkiej ładowarce od renomowanej marki USAMS o mocy aż 100W. Produkt bez problemu może zastąpić cztery ładowarki i już nie będziesz potrzebował czterech ładowarek gdyż wyposażony został w aż cztery porty do ładowania. Ładowarka jest niezwykle wygodna, obsługuje wiele protokołów szybkiego ładowania dzęki czemu jest kompatybilna z urządzeniami różnych producentów.

Porty USB są kompatybilne z protokołami fast charge takimi jak QC3.0/QC2.0/AFC/SCP/FCP/Apple2.4/PD3.0 wspierając szybkie ładowanie dla modeli Huawei, Apple, Xiaomi, Honor, OPPO, Samsung, itd. Urządzenie wyposażono w chip GaN trzeciej generacji, który charakteryzuje sie niskim wydzielaniem ciepła i wysoką wydajnością, co przekłada się na bardzo stabilną wydajność pracy niż inne tradycyjne ładowarki. Chip chroni przed przeładowaniem, zwarciem, zakłóceniami czy przegrzaniem, a także zabezpiecza nadprądowo ładowane urządzenia.

Ładowarka jest mała i poręczna, dzięki czemu jest niezwykle wygodna zarówno w codziennym użtkowaniu jak i podczas podróŁadowarka jest bardzo poręczna i nieduża, dzięki czemu jest niezwykle ergonormiczna i komfortowa w codziennym użtkowaniu jak i podczas podróży.

Produkt nowy, oryginalnie zapakowany z gwarancją producenta.

Kod EAN: 6958444901367