Xiaomi Redmi 9A 2/32GB Glacial Blue

Odkryj możliwości wyświetlacza o przekątnej 6,53 cala! 9 edycja Redmi w wersji A posiada podwójny aparat z trybem kalejdoskopu, szybkim procesorem oraz baterią o pojemności aż 5000mAh.

  • Producent: Xiaomi
  • Dostępność: Mała ilość Mała ilość

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 429,00 zł brutto
  • Czas realizacji: 24 godziny
  • Cena netto: 321,14 zł 549,00 zł 395,00 zł
  • szt.

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Redmi 9A

Ekran o przekątnej 6,53” pozwoli na wygodne oglądanie video na telefonie. Niska emisja światła niebieskiego zwiększy komfort oglądania i zadba o nasz wzrok.

Potężna bateria o pojemności 5000 mAh

ADzięki niej Twój Redmi 9A będzie zawsze gotowy do pracy kiedy go potrzebujesz. Po wprowadzeniu w tryb czuwania zawartość baterii wystarczy nawet na 34 dni. Energii wystarczy do wszystkiego, możesz słuchać muzyki przez 168 godzin, rozmawiać 34 godziny, oglądać filmy przez 19, a grać przez ponad 10 godzin. Sam wybierz co lubisz robić najbardziej z nowym Redmi 9A. Wysoka wytrzymałość baterii na dużą ilość cykli ładowania gwarantuje codzienne użytkowanie przez ponad 2,5 roku bez zauważalnych ubytków baterii.

Dwa świetne aparaty w jednym telefonie

Tylny 13-Mpx aparat pomaga utrwalać wyjątkowe chwile w żywych barwach. Zrób wrażenie na znajomych i użyj efekt kalejdoskopu, żeby nadać mu dynamiki i się wyróżnić. Aparat selfie z funkcją Al Beautify pozwoli Ci w pełni uchwycić swoje piękno. Funkcja Al Beautify automatycznie poprawi jakość ujęcia dzięki inteligentnym algorytmom Al. Już nie musicie wybierać ze znajomymi, kto będzie robił zdjęcie i kogo na nim zabraknie, bądź martwić się czy wystarczy wam ręki aby uchwycić na zdjęciu całą ekipę. Z łatwością zrobicie grupowe selfie, korzystając z funkcji Palm Shutter. Wystarczy skierować dłoń w stronę aparatu, aby uruchomić samowyzwalacz.

Odblokowywanie twarzą - Al Face Unlock

Odblokowanie w mgnieniu oka z funkcją AI Face Unlock! Twój smartfon rozpozna Twoją twarz i natychmiast się odblokuje.