Kategorie

POLECAMY

 

» przeczytaj wszystkie opinie

Nokia 210 Grey Dual Sim - PL dystrybucja towar w magazynie, natychmiastowa wysyłka FV 23%

Producent: NOKIA
Dostępność:
Towar dostępny Towar dostępny
Czas realizacji: 24 godziny
szt.
Cena netto: 145,52 zł 178,99 zł

Nokia 210

Telefon Nokia 210 zapewnia najłatwiejsze sposoby korzystania z internetu i utrzymywania kontaktu z innymi. 20-godzinny czas czuwania po jednym naładowaniu sprawia, że możesz rozmawiać od świtu do zmierzchu. Przeglądarka internetowa Opera Mini jest szybsza i zajmuje mniej zasobów, a Facebook umożliwia dzielenie się wspomnieniami ze światem. Kiedy zechcesz się wyłączyć, pomogą Ci w tym 4 fabrycznie zainstalowane gry oraz Wąż, klasyka gatunku. A wszystko to w poliwęglanowej obudowie — stanowiącej kolejny atut telefonu, którego trwałość przejawia się na wiele sposobów.

ŁĄCZNOŚĆ

Jedno naciśnięcie, które ułatwia życie

Telefon Nokia 210 udostępnia najprostszy sposób korzystania z internetu — przeglądarkę Opera Mini. Jest ona szybka, lekka i oszczędza dane, dzięki czemu możesz ich używać do dzielenia się wyjątkowymi chwilami za pomocą wbudowanego aparatu i Facebooka.

ROZRYWKA

Przerwa w dobrym stylu

Z telefonem Nokia 210 masz mnóstwo powodów, by zrobić sobie przerwę. Pobierając aplikacje, dzwonki i inne materiały, grając w Węża i fabrycznie zainstalowane gry typu try-and-buy lub korzystając z odtwarzacza MP3 i radia FM, z łatwością oderwiesz się od otaczającego świata.

WZORNICTWO I BATERIA

W Twoim rytmie

20-dniowy czas czuwania zapewnia stałą łączność ze światem. Natomiast kolorowa, a jednocześnie solidna obudowa z poliwęglanu wzbogaca telefon Nokia 210 o dodatkowy wymiar trwałości.

W zestawie:

  • telefon Nokia 210
  • bateria BL-5C 1020mah
  • ładowarka sieciowa
  • zestaw słuchawkowy stereofoniczny
  • skrócona instrukcja obsługi

Produkt nowy z gwarancją producenta 2 lata.

kod ean: 6438409028570