Apple iPhone 14 Pro Max 128GB Space Black

iPhone 14 Pro Max - Poza skalą.

  • Producent: Apple
  • Dostępność: Mała ilość Mała ilość

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 6 199,00 zł brutto
  • Czas realizacji: 24 godziny
  • Cena netto: 4 877,24 zł 7 199,00 zł 5 999,00 zł
  • szt.

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Apple iPhone 14 Pro Max - Poza skalą.

Nowy, niezwykły rodzaj interakcji z iPhonem. Ważna funkcja bezpieczeństwa stworzona, żeby ratować życie. Innowacyjny aparat 48 MP do rejestrowania oszałamiających detali. A wszystko napędzane przez topowy czip smartfonowy.

System Pro aparatów - Radykalny progres

iPhone 14 Pro daje 48 megapikselom pole do popisu. Efekt? 4x większa rozdzielczość w formacie ProRAW, czyli oszałamiające bogactwo detali w każdym kadrze. Do tego nawet 4x większa rozdzielczość - dla swobody kadrowania. Dużo więcej detali - W dużo słabszym świetle.

Niegasnący wyświetlacz. - Niestrudzony towarzysz.

Teraz możesz zerknąć na ekran blokady w każdej chwili. Nie musisz nawet stukać, żeby wiedzieć, co i jak. A kiedy odkładasz iPhone’a ekranem do dołu albo chowasz do kieszeni, wyświetlacz całkowicie ciemnieje, oszczędzając baterię. Bateria pomimo masy nowych funkcji wciąż starcza na cały dzień pracy.

Poznaj nowe oblicze iPhone - Dynamic Island

To kwintesencja Apple – całkowicie innowacyjne połączenie sprzętu i oprogramowania. Teraz muzyka, wyniki sportowe, FaceTime i inne ważne rzeczy same o sobie przypominają, nie ingerując w to, co akurat robisz.

Bezpieczeństwo - Wykrywanie wypadków wzywa pomoc, gdy Ty nie możesz.

Gdy jedziesz samochodem, iPhone 14 Pro rozpoznaje poważne zderzenia, dzwoni pod numer 112 i powiadamia Twoje kontakty alarmowe.

Wbudowana ochrona prywatności.

iPhone jest projektowany z myślą o bezpieczeństwie Twoich prywatnych informacji. Dane z Face ID nigdy nie opuszczają iPhone’a i nie są przesyłane do iCloud ani nigdzie indziej. iOS pokazuje Ci politykę prywatności apki, zanim ją pobierzesz. Kiedy płacisz za pomocą Apple Pay, numer Twojej karty nie jest udostępniany sprzedawcom. A to tylko kilka przykładów.

Twoje zdjęcie. Twoja czcionka. Twoje widżety. Twój iPhone.

W iOS 16 możesz bawić się ustawieniami ekranu blokady na wiele nowych sposobów. Ustaw efektowne tło z wybranym zdjęciem. Śledź swoje postępy w pierścieniach aktywności. I odbieraj bieżące powiadomienia z ulubionych apek.

Produkt nowy, oryginalnie zapakowany z gwarancją producenta.
Produkt pochodzi od autoryzowanego dystrybutora Apple.

Kod EAN: 194253379836