Apple iPhone 14 128GB Red (Czerwony)

iPhone 14 - Pełno szczęścia

  • Obserwuj produkt:
  • Producent: Apple
  • Dostępność: Dostępny

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 3 999,00 zł brutto
  • Czas realizacji: 24 godziny
  • Cena netto: 2 926,02 zł 4 599,00 zł 3 599,00 zł
  • szt.

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Apple iPhone 14 - Pełno szczęścia.

Ważna funkcja bezpieczeństwa stworzona, żeby ratować życie. Ulepszony aparat poradzi sobie jeszcze z cięższymi warunkami. A wszystko napędzane przez topowy czip smartfonowy A15 Bionic.

Foto synteza - Więcej detali w detalach, barw w barwach.

iPhone 14 posiada nowy aparat główny i ulepszone przetwarzanie obrazu, które pomagają robić nadzwyczajne zdjęcia w każdym, nawet słabym, świetle. Dzięki temu ulepszeniu twoje zdjęcia będą 2,5x lepsze w słabym oświetleniu przy korzystaniu z aparatu głównego i 2x lepsze przy użyciu aparatu ultraszerokokątnego

Tryb filmowy - Twoje filmy jak z Holywood

Dzięki trybowi filmowemu ostrość jest automatycznie przenoszona na najważniejszy element kadru, tak jak w profesjonalnych produkcjach. A teraz możesz nagrywać w rozdzielczości 4K 24 FPS - tak jak w produkcjach kinowych.

Tryb akcji - Płynna jazda.

Górskie wędrówki, berek z dziećmi w parku, sporty ekstremalne - jeśli tylko filmujesz w ruchu, nowy Tryb Akcji ustabilizuje twoje nagranie z ręki.

Bezpieczeństwo - Wykrywanie wypadków wzywa pomoc, gdy Ty nie możesz.

Gdy jedziesz samochodem, iPhone 14 rozpoznaje poważne zderzenia, dzwoni pod numer 112 i powiadamia Twoje kontakty alarmowe.

Wbudowana ochrona prywatności.

iPhone jest projektowany z myślą o bezpieczeństwie Twoich prywatnych informacji. Dane z Face ID nigdy nie opuszczają iPhone’a i nie są przesyłane do iCloud ani nigdzie indziej. iOS pokazuje Ci politykę prywatności apki, zanim ją pobierzesz. Kiedy płacisz za pomocą Apple Pay, numer Twojej karty nie jest udostępniany sprzedawcom. A to tylko kilka przykładów.

Twoje zdjęcie. Twoja czcionka. Twoje widżety. Twój iPhone.

W iOS 16 możesz bawić się ustawieniami ekranu blokady na wiele nowych sposobów. Ustaw efektowne tło z wybranym zdjęciem. Śledź swoje postępy w pierścieniach aktywności. I odbieraj bieżące powiadomienia z ulubionych apek.

Produkt nowy, oryginalnie zapakowany z gwarancją producenta. Produkt pochodzi od autoryzowanego dystrybutora Apple.

Kod UPC: 194253409144