Apple iPhone 13 Pro 128GB Gold

  • Producent: Apple
  • Dostępność: Mała ilość Mała ilość

  • Historia ceny
  • Czas realizacji: 24 godziny
  • Cena netto: 4 226,83 zł 5 199,00 zł
  • szt.
  • Oblicz

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Apple iPhone 13 Pro - Zawodowiec w każdym calu.

Najlepszy aparat w historii iPhone. Najszybszy czip kiedykolwiek użyty w smartfonie. Ogromny skok wydajności baterii. Najdokładniejszy i super responsywny wyświetlacz, na którym zachwyca każdy gest

Pro aparaty - Zdjęcia i filmy jak od profesjonalisty

Stwórz coś pięknego. Nawet po zmroku. Za pomocą świetnego trybu nocnego. Od teraz iPhone 13 Pro jeszcze lepiej radzi sobie w ciężkich warunkach oświetleniowych. Ulepszony system 3 kamer, dodatkowe mikrofony i LiDAR. Wszystkie te rozwiązania daję jeszcze lepsze portrety, a nowy tryb wideo filmowe doda więcej dramaturgii do twoich nagrań. Od teraz również możesz robić zdjęcia makro, małe obiekty staną się w końcu super widoczne.

Inne smartfony mogą spływać.*

iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max są odporne na zachlapania, wodę oraz pył, zostały przetestowane w kontrolowanych warunkach laboratoryjnych i uzyskały klasę IP68 zgodnie z normą IEC 60529 (maksymalna głębokość 6 m do 30 minut). Stopień odporności na zachlapania, wodę oraz pył nie jest stały i może się obniżyć w efekcie normalnego zużycia. Nie należy ładować mokrego iPhone’a; podręcznik użytkownika zawiera instrukcje dotyczące czyszczenia i osuszania. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych przez ciecze.

Profesjonalny system aparatów. Coś zaświtało w trybie nocnym.

Tryb nocny działa teraz razem ze wszystkimi obiektywami, rejestrując kadry spektakularne jak nigdy. Dzięki skanerowi LiDAR piękne portrety możesz robić także w Trybie nocnym. A obiektyw szerokokątny przepuszcza jeszcze więcej światła, zapewniając większą ostrość i bogactwo detali w dzień i w nocy. Nowy iPhone 13 Pro udoskonala zdjęcia jeszcze bardziej, z pomocą inteligentnego HDR 4 i Deep Fusion.

Przygotuj się na profesjonalne nagranie - ProRes

iPhone 13 Pro nagrywa wideo HDR z głębią dziesięciu bitów, a nie jak dotąd ośmiu. Przez to jest w stanie zarejestrować obraz bardziej realistycznie, rozróżniając 700 milionów kolorów. Ale na tym nie koniec, bo nagrywa też w Dolby Vision – standardzie, z którego korzystają studia filmowe. Możesz nawet montować wideo Dolby Vision i odtwarzać je przez AirPlay na dużym ekranie, by zobaczyć różnicę z dokładnością co do bitu.

Wbudowana ochrona prywatności.

iPhone jest projektowany z myślą o bezpieczeństwie Twoich prywatnych informacji. Dane z Face ID nigdy nie opuszczają iPhone’a i nie są przesyłane do iCloud ani nigdzie indziej. iOS pokazuje Ci politykę prywatności apki, zanim ją pobierzesz. Kiedy płacisz za pomocą Apple Pay, numer Twojej karty nie jest udostępniany sprzedawcom. A to tylko kilka przykładów.

Magsafe - Wszystko się pięknie łączy.

Przyczep magnetyczny portfel albo etui. Albo i to, i to. Turboładowanie. Magnesy za każdym razem dopasowują się idealnie, pozwalając na szybsze bezprzewodowe ładowanie.

Stworzony dla iOS 15

iPhone 13 Pro Max jest gotowy do obsługi wszystkich najnowszych funkcji – a nawet takich, których jeszcze nie wymyślono. Teraz możesz oglądać filmy i słuchać muzyki w większym gronie, podczas rozmowy facetime. I w pełni skupić się na wykonywanych zadaniach, filtrując zbędne powiadominia kiedy nie są potrzebne

Produkt nowy, oryginalnie zapakowany z gwarancją producenta. Produkt pochodzi od polskiego autoryzowanego dystrybutora.

Kod EAN: 194252716052/strong>