Apple iPhone 13 256GB czerwony

  • Producent: Apple
  • Dostępność: Mała ilość Mała ilość

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 4 259,00 zł brutto
  • Czas realizacji: 24 godziny
  • Cena netto: 3 404,88 zł 4 299,00 zł 4 188,00 zł
  • szt.

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Apple iPhone 13 - Twoja nowa supermoc.

Najlepszy aparat w historii iPhone. Najszybszy czip kiedykolwiek użyty w smartfonie. Ogromny skok wydajności baterii. Najdokładniejszy i super responsywny wyświetlacz, na którym zachwyca każdy gest

Ogromne zmiany w niedużych aparatach.

Nowy aparat z ultraszerokokątnym obiektywem odkrywa więcej detali w ciemnych przestrzeniach zdjęć. Nowy, przeprojektowany aparat z obiektywem szerokokątnym wpuszcze więcej światła aż o 47%, dzięki czemu video i zdjęcia znaczenie zyskują na jakości. Z nowym OIS z automatyczną stabilizacją matrycy, wszystkie kadry wyjdą idealnie, nawet gdy się porszysz.

Nowy tryb filmowy z Dolby Vision HDR.

Z iPhone 13 zrobisz filmy jak zawodowiec. Tryb filmowy automatycznie używa przeostrzeń oraz efektu głębi. Wystarczy, że zaczniesz nagrywać, a tryb filmowy samodzielnie utrzyma ostrość na wskazanym obiekcie, kreując wokół niego efekt głębi. Teraz z łatwością stworzysz filmy, które będą w kinowej jakości. Z nowym iPhone 13 zmienisz ostrość i poziom rozmycia już po zakończeniu zdjęć

Profesjonalny system aparatów. Coś zaświtało w trybie nocnym.

Tryb nocny działa teraz razem ze wszystkimi obiektywami, rejestrując kadry spektakularne jak nigdy. Obiektyw szerokokątny przepuszcza jeszcze więcej światła, zapewniając większą ostrość i bogactwo detali w dzień i w nocy. Nowy iPhone 13 udoskonala zdjęcia jeszcze bardziej, z pomocą inteligentnego HDR 4 i Deep Fusion.

Przygotuj się na profesjonalne nagranie - Dolby Vision HDR

iPhone 13 nagrywa wideo HDR 4. Przez to jest w stanie zarejestrować obraz bardziej realistycznie, rozróżniając 700 milionów kolorów. Ale na tym nie koniec, bo nagrywa też w Dolby Vision HDR– standardzie, z którego korzystają studia filmowe. Możesz nawet montować wideo Dolby Vision i odtwarzać je przez AirPlay na dużym ekranie, by zobaczyć różnicę z dokładnością co do bitu.

Wbudowana ochrona prywatności.

iPhone jest projektowany z myślą o bezpieczeństwie Twoich prywatnych informacji. Dane z Face ID nigdy nie opuszczają iPhone’a i nie są przesyłane do iCloud ani nigdzie indziej. iOS pokazuje Ci politykę prywatności apki, zanim ją pobierzesz. Kiedy płacisz za pomocą Apple Pay, numer Twojej karty nie jest udostępniany sprzedawcom. A to tylko kilka przykładów.

Magsafe - Wszystko się pięknie łączy.

Przyczep magnetyczny portfel albo etui. Albo i to, i to. Turboładowanie. Magnesy za każdym razem dopasowują się idealnie, pozwalając na szybsze bezprzewodowe ładowanie.

Stworzony dla iOS 15

iPhone 13 jest gotowy do obsługi wszystkich najnowszych funkcji – a nawet takich, których jeszcze nie wymyślono. Teraz możesz oglądać filmy i słuchać muzyki w większym gronie, podczas rozmowy facetime. I w pełni skupić się na wykonywanych zadaniach, filtrując zbędne powiadominia kiedy nie są potrzebne

Produkt nowy, oryginalnie zapakowany z gwarancją producenta. Produkt pochodzi od polskiego autoryzowanego dystrybutora.

Kod EAN: 194252709344