3mk HardGlass Max Lite iPhone 11/XR czarny

  • Producent: 3mk
  • Dostępność: Mała ilość Mała ilość

  • Historia ceny
  • Czas realizacji: 24 godziny
  • Cena netto: 36,59 zł 45,00 zł
  • szt.

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

3mk HardGlass Max Lite™ iPhone 11/XR

HardGlass Max Lite™ wykazuje twardość na poziomie 9H, co sprawia, że nawet ostre przedmioty przestają być zagrożeniem.

HardGlass Max Lite™ idealnie pokrywa ekran wraz z zaokrągleniami. To nowość wśród szkieł hartowanych, które pokrywają wyłącznie płaską część ekranu. Dodatkowa warstwa oleofobowa, redukuje tarcie do minimum, dzięki czemu każdy dotyk powierzchni ekranu to czysta przyjemność. Jej zwiększona odporność na tłuste ślady i plamy ułatwia utrzymanie szkła w czystości.

Perfekcyjne odwzorowanie wyświetlanego obrazu jest możliwe przez zastosowanie krystalicznej struktury szkła. Każda jej warstwa dobierana jest pod kątem klarowności tak, by zapewnić najwyższą jakość barw i ostrości, bez wpływu na oryginalnie wyświetlany obraz.

Bezpieczeństwo dla Ciebie i planety

HardGlass Max Lite™ posiada atest Państwowego Zakładu Higieny, co gwarantuje, że jest wolny od substancji szkodliwych i bezpieczny dla zdrowia – niezależnie od tego ile czas spędzasz ze smartfonem. Szkło od 3mk przeszło również pozytywnie certyfikację RoHS w niezależnym laboratorium – oznacza to, że jest przyjazny środowisku i mieści się w ścisłych unijnych dyrektywach dotyczących zawartości metali ciężkich i niebezpiecznych substancji.

Produkt nowy, oryginalnie zapakowany z gwarancją producenta.

Kod EAN: 5903108072649

Rodzaj ochrony: Szkło hartowane