3mk Clear Case iPhone 12/12 Pro

Clear Case od 3mk to niezawodna ochrona dla Twojego iPhone 12/12 Pro, która pięknie wyeksponuje jego niepowtarzalny design.

  • Producent: 3MK
  • Dostępność: Mała ilość Mała ilość
  • Czas realizacji: 24 godziny
  • szt.
  • Cena netto: 30,89 zł 37,99 zł

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

3mk Clear Case iPhone 12/12 Pro

Nowy Clear Case od 3mk do iPhone 12 i 12 Pro to etui na telefon, które da Ci pewność, że Twój smartfon jest zawsze bezpieczny. Clear Case został poddany testowi Absorber125™, a więc ochronił telefon nawet po 26 upadkach na każdą krawędź z wysokości 1,25m na stal i beton nie powodując przy tym ani jednego uszkodzenia! Futerał od 3mk został świetnie zaprojektowany z troską o każdy detal. Dlatego chroni tylni aparat, dzięki podwyższeniu krawędzi wokół obiektywu, a zastosowanie technologii EasyClick™ Buttons daje nam najwyższy komfort użytkowania smartfona każdego dnia.

Bezpieczeństwo dla Ciebie i planety

Clear Case posiada atest Państwowego Zakładu Higieny, co gwarantuje, że jest wolny od substancji szkodliwych i bezpieczny dla zdrowia – niezależnie od tego ile czas spędzasz ze smartfonem. Clear Case przeszedł również pozytywnie certyfikację RoHS w niezależnym laboratorium – oznacza to, że jest przyjazny środowisku i mieści się w ścisłych unijnych dyrektywach dotyczących zawartości metali ciężkich i niebezpiecznych substancji.

Produkt nowy, oryginalnie zapakowany z gwarancją producenta.

Kod EAN: 6903108277555