POLECAMY

 

» przeczytaj wszystkie opinie

Uchwyt rowerowy mini do kamery Gopro

Dostępność:
Mała ilość Mała ilość
Czas realizacji: 24 godziny
szt.
Cena netto: 28,46 zł 35,00 zł
Uchwyt rowerowy mini do kamery Gopro 

Jesteś fanem ekstremalnych wycieczek rowerowych lub motocyklowych i chciałbyś je uwiecznić ?

Uchwyt montażowy na kierownicę lub inną rurkę w rowerze lub motocyklu to idealne rozwiązanie dla każdego kto chce upamiętnić swoje ekstremalne wyczyny i zapamiętać wycieczki na zawsze. Uchwyt można zamocować na kierownicy i przymocować do niegokamerę GoPro, żeby filmować zarówno siebie jak i trasę przed sobą. Solidne wykonanie zapewnia stabilne mocowanie kamery, dzięki czemu nie musimy obawiać się o nasz sprzęt. Pasuje na rurki o średnicy od 18 do 34mm.

Uchwyt szczególnie dedykowany do montażu kamer GoPro m.in. na kierownicy roweru bądź motoru.

Uchwyt wykonano z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest solidny i trwały. Wewnętrzną część uchwytu, która przylega bezpośrednio do elementów profilowych wyłożono antypoślizgową pianką uniemożliwiającą ześlizgiwanie się uchwytu.
W komplecie wraz z uchwytem znajduje się śruba montażowa, pozwalająca na bezpośrednie dokręcenie obudowy kamery, lub elementów pośrednich, przegubów montażowych.
Uchwyt jest w pełni kompatybilny zarówno z mi elementami montażowymi i akcesoriami firmy GoPro jak i zamiennikami.

 

Uchwyt, dzięki wykonaniu z metalu, zapewnia maksymalną wytrzymałość, znacznie większą niż oryginalne akcesoria Gopro. Ryzyko pęknięcia lub ułamania jest bliskie zeru. Pewne mocowanie zapewniają śruby dociskowe. Jeżeli używasz kamery w ekstremalnych warunkach, a jej mocowanie znajduje się w ryzykownym miejscu/warunkach, ten produkt zapewni maksymalne bezpieczeństwo.

Kompatybilność:

GoPro Hero1 / Hero2 / Hero3 /Hero 3+, SJ4000, SJCAM, Xblitz oraz inne kompatybilne.