POLECAMY

 

» przeczytaj wszystkie opinie

Słuchawki Bluetooth Jabra Halo Fusion - natychmiastowa DARMOWA wysyłka FV 23 % - odbiór osobisty 0 zł - obsługa 2 telefonów

Producent: JABRA
Dostępność:
Mała ilość Mała ilość
Czas realizacji: 24H
szt.
Cena netto: 145,53 zł 179,00 zł

Twoje połączenia. Twoja muzyka. Jeden zestaw słuchawkowy.
Do pracy. Do zabawy. Jeden zestaw słuchawkowy.

  • Potężny dźwięk stereo
  • Proste sterowanie przy użyciu jednego dotyku
  • Komfortowy styl noszenia

Płynne przełączanie pomiędzy rozmowami i muzyką.

 

Naprawdę łatwa obsługa.

Jabra Halo Fusion umożliwia kontrolę połączeń i muzyki bezpośrednio z zestawu słuchawkowego, bez konieczności sięgania po telefon. Przełączanie pomiędzy rozmowami i muzyką nigdy nie było takie łatwe: możesz przełączać za pomocą jednego dotyku. Zestaw Halo Fusion wyposażony jest w technologię łatwego parowania Jabra, co sprawia, że korzystanie z produktu jest jeszcze przyjemniejsze. Możesz nawet odbierać połączenia z różnych urządzeń Bluetooth® naraz, korzystając z funkcji Multiuse™.

 

Wygodny styl noszenia

Wygodny pałąk umożliwia łatwy dostęp do bezprzewodowych zaczepów. Już nie trzeba rozplątywać kabli, ani szukać słuchawek. Jabra Halo Fusion ma łatwo dostępne zaczepy, które można szybko zakładać i zdejmować, zostawiając telefon w kieszeni. Nie jesteś przekonany? Spróbuj, a na pewno je polubisz.

 

 

Potężny dźwięk

Zaczepy douszne izolują odgłosy otoczenia i zapewniają potężny dźwięk bez żadnych zakłóceń. Przygotuj się na usłyszenie wszystkich szczegółów rozmowy i każdego dźwięku muzyki. Jabra Halo Fusion zapewnia do 6,5 godzin muzyki/czasu rozmów.

 

Tak lekki, że zapomnisz o jego istnieniu

Zestaw Jabra Halo Fusion to wyższy poziom wygody – jest lekki i wygodny, więc zapomnisz, że go masz! Zestaw o wadze tylko 21 g można nosić cały dzień, bez podrażnień i bez dyskomfortu.