POLECAMY

 

» przeczytaj wszystkie opinie

Jabra Chill Corded black sł. przewodowe Towar w magazynie natychmiastowa wysyłka, FV 23% odbiór osobisty 0 zł

Producent: JABRA
Dostępność:
Mała ilość Mała ilość
Czas realizacji: 24H
szt.
Cena netto: 39,84 zł 49,00 zł

Muzyka i połączenia telefoniczne w ruchu
Dyskretny zestaw słuchawkowy oferujący dźwięk stereo i wygodne wzornictwo douszne. Można odbierać połączenia i słuchać muzyki, urządzenie współpracuje ze wszystkimi Twoimi urządzeniami

Stylowy i komfortowy dźwięk stereo
Masz wiele zajęć i ciągle jesteś w ruchu, ale nie akceptujesz kompromisów w zakresie jakości dźwięku ani komfortu. Jabra Chill jest przewodowym zestawem stereo przeznaczonym dla Ciebie.

Koniec z nieporęcznymi zestawami słuchawkowymiJabra Chill to dyskretny douszny zestaw słuchawkowy. Możesz nosić go przez cały dzień – komfort zapewnia wyjątkowe wyprofilowanie wkładki Eargels™, która idealnie przylega do ucha.

Pełna kontrola za pomocą mikrofonu
Można odbierać i kończyć połączenia bezpośrednio za pomocą mikrofonu Jabra Chill. Można również sterować muzyką, w tym pomijaniem i cofaniem utworów. Zestaw zapewnia również wygodę w przypadku obsługi iPhone'a. Funkcja pomijania utworów działa również w przypadku listy odtwarzania.

Doskonały dźwięk i wszechstronność
Zestaw Jabra CHILL obejmuje pozłacane gniazdo 3,5 mm i zapewnia dwie zasadnicze korzyści. Po pierwsze zapewnia wyższą jakość dźwięki w przypadku odtwarzania muzyki i rozmów telefonicznych. A po drugie można używać go praktycznie z każdym urządzeniem: laptopem, odtwarzaczem MP3, telefonem komórkowym. Takie urządzenie musi być wyposażone w gniazdo 3,5 mm. Niezależnie od podłączonego urządzenia, zawsze uzyskasz najwyższą jakość dźwięku.

Cechy produktu:

Łączność: 3.5 mm Jack
Łączność oznacza możliwości łączenia z innymi urządzeniami, np. telefonem, komputerem lub wzmacniaczem
Charakterystyka częstotliwościowa: hi-fi, głośniki o częstotliwości hi-fi emitują dźwięki w zakresie odpowiednim do realistycznego odtwarzania dźwięku, np. muzyki
Typ mikrofonu: Dookólny/filtr szumów, podnosi jakość rozmów poprzez wyeliminowanie szumów z otoczenia
Czułość mikrofonu: Standardowa (E-STD)
Funkcja wyciszania: Nie,nie można wyciszać/wyłączać wyciszenia rozmowy bezpośrednio za pomocą urządzenia
Waga: 15 g
Długość: 38mm