Nowości

Zestaw słuchawkowy Bluetooth Forever MF-300s czarny
brutto: 29,00 zł
(netto: 23,58 zł)

POLECAMY

 

» przeczytaj wszystkie opinie

BLUETOOTH JABRA BT2045 - towar w magazynie natychmiastowa wysyłka FV 23% - odbiór osobisty 0 zł

Producent: JABRA
Dostępność:
Mała ilość Mała ilość
Czas realizacji: 24 godziny
szt.
Cena netto: 40,64 zł 49,99 zł

BLUETOOTH JABRA BT2045

Jabra BT2045
pozwala na łatwe prowadzenie rozmów przez cały dzień, gdy jesteś w pracy na spacerze lub jedziesz samochodem. Technologia Multiuse pozwala sparować słuchawkę z dwoma urządzeniami Bluetooth jednocześnie. Wysoki komfort zapewniają wygodne wkładki oraz zaczep, dodatkową zaletą jest niska waga całego zestawu. Jabra BT2045 to intuicyjny zestaw w doskonałej cenie.

Bezprzewodowe wykonywanie połączeń jest proste
Nowy zestaw słuchawkowy Jabra BT2045 jest pomocny w wykonaniu zadań z napiętego harmonogramu dnia i umożliwia prowadzenie rozmów w drodze. Ten intuicyjnie zaprojektowany zestaw słuchawkowy Bluetooth® zapewnia proste łączenie z telefonem komórkowym i praktyczną obsługę. Nowy, jeszcze ładniejszy zestaw Jabra BT2045 daje Ci większy komfort — możesz go nosić z zaczepem na ucho lub bez. Bezprzewodowe prowadzenie rozmów staje się prostsze dzięki zastosowaniu atrakcyjnego i przyjaznego użytkownikowi designu zestawu słuchawkowego Jabra BT2045

Bezpieczeństwo prowadzenia pojazdów
Zapewnienie bezpieczeństwa prowadzenia pojazdów i rozmów telefonicznych jest jednym z najważniejszych aspektów działania firmy Jabra. Zastaw słuchawkowy Jabra BT2045 umożliwia prowadzenie rozmów bez użycia rąk i jest wyjątkowo łatwy w użytkowaniu, dlatego możesz prowadzić bezpiecznie oraz jednocześnie rozmawiać przez telefon, trzymając obie ręce na kierownicy.

Najlepsza jakość rozmów
Nieważne, czy jesteś w domu, czy w podróży, dzięki możliwościom zestawu Jabra BT2045 możesz w pełni wykorzystać swój czas i jakość rozmów. Zastaw słuchawkowy zapewnia optymalną jakość dźwięku, doskonały stosunek wartości do ceny oraz praktyczność i intuicyjną obsługę. Jabra BT2045 oferuje niezawodność i wyjątkowy wygląd w dobrej cenie — wszystko w jednym pakiecie.


 Specyfikacja techniczna:

  • Łatwy w użytkowaniu, noszeniu i korzystaniu
  • Atrakcyjny wygląd
  • Czysty dźwięk
  • Multiuse™ ― połączenie dwóch urządzeń Bluetooth® jednocześnie
  • Do 8 godzin rozmów oraz do 10 dni w trybie oczekiwania

Zestaw zawiera:

  • Zestaw słuchawkowy Jabra BT2045
  • zaczep na ucho
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Zasilacz sieciowy

Kolor: czarny

Gwarancja producenta 12 miesięcy realizowana na podstawie dowodu zakupu w każdym autoryzowanym serwisie (ewentualnie za pośrednictwem sprzedawcy).

kod ean: 5707055020551